ul. Towarowa 5, 87-100 Toruń +48 56 656 61 71 info@accurategroup.pl

Godziny pracy: 8.00-16.00

Głowice wiertarskie
wielowrzecionowe

Od ponad trzech dekad produkujemy głowice wiertarskie wielowrzecionowe standardowe oraz specjalne dla przedsiębiorstw z całego świata.

Zapewniamy kompleksową obsługę: projekt i doradztwo wysoko wykwalifikowanych inżynierów, szybkie wykonanie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Gwarantujemy najwyższą jakość głowic wiertarskich na rynku. Stosowana przez Accurate Group technologia produkcji i materiały premium znacznie wydłużają żywotność głowic i zmniejszają obciążenia podzespołów współpracujących z głowicą.

 

Koła zębate głowic wielowrzecionowych wykonane są ze stali utwardzonej, uzębienie jest szlifowane i zastosowane są koła zębate skośne, co zapewnia większą siłę przenoszenia i cichą pracę. Bardzo wysoka precyzja wykonania kół zębatych przekłada się na niskie opory stawiane przez te elementy, co z kolei redukuje obciążenia w napędzie.

 

Korpusy głowic Accurate wykonane są z najwyższej jakości, wyselekcjonowanego aluminium, dzięki czemu znacznie lepiej niż stalowe obudowy odprowadzają ciepło oraz mają niższą masę własną.

 

Wrzeciona – szlifowane wykonane ze stali o wysokich parametrach wytrzymałościowych.

 

Ruchome mocowanie Rilesa – innowacyjne zastosowanie obrotowego pierścienia montażowego, umożliwia szybkie, bezpieczne i wygodne zakładanie głowicy na maszynie.

 

Najwyższej jakości materiały, wysoka precyzja wykonania poszczególnych elementów, bardzo niskie opory stawiane przez koła zębate, obniżona waga i niższa temperatura pracy naszych głowic znacznie wydłużają interwał napraw maszyn.

Głowice marki Accurate objęte są 12-miesięczną gwarancją na wady materiałowe.

Głowice wiertarskie wielowrzecionowe standardowe liniowe

Produkujemy głowice wiertarskie do wiertarek konwencjonalnych i CNC, głowice o standardowych rozstawach z dowolną konfiguracją wrzecion, mocowań i napędów. W ofercie posiadamy wszystkie typowe rozwiązania głowic wiercących i gwintujących. Wysokość wrzecion, rodzaj napędu oraz mocowania możemy dostosować do potrzeb Klienta. Dostarczamy głowice wiertarskie do maszyn m.in.: przemysłu drzewno-meblarskiego, metalowego czy szklarskiego. Gwarantujemy dostępność części zamiennych do wszystkich produkowanych głowic.

Głowice wiertarskie wielowrzecionowe specjalne

Głowice wiertarskie wykonujemy również pod indywidualne zamówienie, zgodnie z przesłaną specyfikacją. Produkujemy głowice wiertarskie specjalne do drewna i metalu, a także do szkła, kamienia czy tworzyw sztucznych. We wrzecionach można zamocować wiertła, gwintowniki, frezy oraz inne narzędzia za pomocą klasycznej oprawki lub szybkiego uchwytu (quick chuck).
Nasi doradcy techniczni i wysoko wykwalifikowani inżynierowie od ponad 30 lat projektują dedykowane głowice wielowrzecionowe dla wielu branż i przedsiębiorstw z całego świata, w tym dla międzynarodowych koncernów.

Zapraszamy do sprawdzenia jakości naszych usług i produktów.

Doradca techniczny
Doradca techniczny dostępny w godz. 8.00 - 18.00.

tel. 696 155 651

ACCURATE GROUP

Zostaw dane kontaktowe a nasz doradca zadzwoni do Ciebie.

  PRZYKŁADOWE REALIZACJE

  Accurate Group od wielu lat dostarcza Klientom na całym świecie najwyższej jakości głowice wielowrzecionowe na zamówienie i osprzęt do wiertarek.

  GŁOWICE WIERTARSKIE I OSPRZĘT

  ACCURATE GROUP

  Biuro handlowe:
  ul. Towarowa 5, 87-100 Toruń

  tel. 56 656 61 71

  e-mail: info@accurategroup.pl