ul. Towarowa 5, 87-100 Toruń +48 56 656 61 71 info@accurategroup.pl

Godziny pracy: 8.00-16.00

Mocowania
mocowania do głowic wiertarskich

Mocowania do głowic wiertarskich wielowrzecionowych

Posiadamy mocowania do głowic wiertarskich wielowrzecionowych wszystkich, znanych typów. Produkujemy również mocowania na zamówienie wg przesłanej specyfikacji lub wzoru. Możemy pochwalić się autorskimi rozwiązaniami, które umożliwiają wygodny montaż głowicy.
Wybierając mocowania głowic wiertarskich Accurate zyskujesz gwarancję:

Wysokiej jakości mocowania do głowic wiertarskich

Ponad 30-letnie doświadczenie Accurate Group w produkcji i serwisowaniu głowic wiertarskich przełożyło się na wypracowanie wielu autorskich rozwiązań. Dążąc do zapewnienia naszym Klientom najwyższej na rynku jakości i funkcjonalności opracowaliśmy mocowania głowic wiertarskich, które umożliwiają wygodny i szybki montaż głowic. Zdarza się bowiem, że dostęp do głowicy jest ograniczony, a jej zamontowanie nie jest łatwą i szybką czynnością.


W zależności od typu mocowania wykonujemy mocowania do głowic wiertarskich ze stali o odpowiednich parametrach i pasowaniu, które minimalizują ewentualne uszkodzenia na styku mocowania głowicy z obrabiarką.

mocowania do głowic wiertarskich

Doradca techniczny

Doradca techniczny dostępny w godz. 8.00 - 18.00.

tel. 696 155 651

ACCURATE GROUP

Zostaw dane kontaktowe a nasz doradca zadzwoni do Ciebie.

  PRZYKŁADOWE REALIZACJE

  Biuro handlowe:
  ul. Towarowa 5, 87-100 Toruń

  tel. 56 656 61 71
  e-mail: info@accurategroup.pl

  GŁOWICE WIERTARSKIE I OSPRZĘT

  Accurate Group od wielu lat dostarcza Klientom na całym świecie najwyższej jakości głowice wielowrzecionowe na zamówienie i osprzęt do wiertarek.