ul. Towarowa 5, 87-100 Toruń +48 56 656 61 71 info@accurategroup.pl

Godziny pracy: 8.00-16.00

Oprawki
mocowania do głowic wiertarskich

Oprawki do głowic wiertarskich

Oprawki wykonujemy ze stopów stali wysokiej jakości, poddawane dodatkowo są obróbce chemicznej i cieplnej. Produkujemy oprawki w wielu rozmiarach i typach (m.in. walcowe, stożkowe, DIN, tuleje redukcyjne), a także na indywidualne zamówienie według przekazanego przez Klienta wzoru lub rysunku.
Nasze oprawki bardzo często można spotkać w głowicach wiertarek znanych marek: Bernardo, Cormak, Griggio, Holzmann, Jaroma, Maggi, Masterwood, Maktek, Optimat, Robland, SCM, W ofercie posiadamy także adaptery innych producentów.
Wybierając oprawki Accurate zyskujesz gwarancję:

Szybkozłączki do głowic wiertarskich

Ponad 30-letnie doświadczenie Accurate Group w produkcji i serwisowaniu głowic wiertarskich przełożyło się na wypracowanie wielu autorskich rozwiązań. Dążąc do zapewnienia naszym Klientom najwyższej na rynku jakości i funkcjonalności opracowaliśmy mocowania głowic wiertarskich, które umożliwiają wygodny i szybki montaż głowic. Zdarza się bowiem, że dostęp do głowicy jest ograniczony, a jej zamontowanie nie jest łatwą i szybką czynnością.


W zależności od typu mocowania wykonujemy mocowania do głowic wiertarskich ze stali o odpowiednich parametrach i pasowaniu, które minimalizują ewentualne uszkodzenia na styku mocowania głowicy z obrabiarką.

mocowania do głowic wiertarskich

Doradca techniczny

Doradca techniczny dostępny w godz. 8.00 - 18.00.

tel. 696 155 651

ACCURATE GROUP

Zostaw dane kontaktowe a nasz doradca zadzwoni do Ciebie.

  PRZYKŁADOWE REALIZACJE

  Biuro handlowe:
  ul. Towarowa 5, 87-100 Toruń

  tel. 56 656 61 71
  e-mail: info@accurategroup.pl

  GŁOWICE WIERTARSKIE I OSPRZĘT

  Accurate Group od wielu lat dostarcza Klientom na całym świecie najwyższej jakości głowice wielowrzecionowe na zamówienie i osprzęt do wiertarek.